Niedziela, 18 listopada 2018 r.   Imieniny: Romana, Klaudyny, Karoliny / Powołanie Radia PiK SA (1993)
Polskie Radio PiK » Od deski do deski

Archiwum audycji

Tutaj publikować będziemy zapis każdego z naszych spotkań, dla wszystkich zainteresowanych powrotem do nich, bądź zwyczajnie nie mogących w nich uczestniczyć...


11 listopada 2018

W audycji Iwony Muszytowskiej-Rzeszotek jak zwykle polecane i recenzowane książki. Tym razem były to: wydany przez IPN album "Ojcowie niepodległości" oraz "List z powstania" Anny Klejzerowicz. W audycji także spotkanie z Łukaszem Ignasińskim, autorem projektu kulturalnego "Inny Most", w którym torunianie czytają dla bydgoszczan fragmenty książki "Most Królowej Jadwigi" Jerzego Sulimy-Kamińskiego. 11 listopada jeden z fragmentów czytał Tomasz Organek. Projekt zrealizowany został przy współpracy z Polskim Radiem PiK.
Polskie Radio PiK - Od deski do deski z 11.11.2018

4 listopada 2018

W audycji Bogumiły Wresiło recenzje i szansa na wygranie debiutanckiego kryminału Clarissy Goenawan pt. "Deszczowe ptaki" oraz "Nanga Dream. Opowieść o Tomku Mackiewiczu" Mariusza Sepioło. Naszym i Państwa gościem była Hanna Kowalewska, autorka sagi o Zawrociu, która opowiadała o swojej najnowszej powieści pt. "Zanim odfrunę". Był też kolejny odcinek cyklu "Książki pod lupą", a w nim Krzysztof Bochus opowiadał o swojej książce pt. "Szkarłatna głębia". Zapowiedzieliśmy też spotkanie z Reginą Brett. Autorka bestselleru "Mów własnym głosem", już za kilka dni odwiedzi nasz region i spotka się z czytelnikami w Bydgoszczy i w Toruniu.
Polskie Radio PiK - Od deski do deski z 04.11.2018
12