Sobota, 22 lutego 2020 r.   Imieniny: Marty, Małgorzaty, Piotra
Polskie Radio PiK » Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Informacje z "Toruń"

2020-02-02 Prawdziwy horror w Radomiu dla toruńskich koszykarzy Niezwykle emocjonujący przebieg miał mecz 19. kolejki Energa Basket Ligi, koszykarzy Polskiego Cukru Toruń w Radomiu z HydroTruckiem. Ostatecznie prawdziwą bitwę jednym punktem wygrali torunianie 72:71. Emocje zapowiadała już pierwsza kwa ... » więcej 2020-02-02 Emocje na Tor-Torze. Zwycięstwo hokeistów Energi W kolejnym meczu Ekstraligi, hokeiści Energi Toruń pokonali na swoim lodowisku Zagłębie Sosnowiec 6:5. O zwycięstwie zadecydowała niesamowita skuteczność gospodarzy w pierwszej tercji, wygranej czterema bramkami. » więcej 2020-02-01 Ważne zwycięstwo grudziądzkich tenisistów stołowych w Lotto-Superlidze W pierwszym meczu 14. kolejki Lotto-Superligi, walczący o utrzymanie tenisiści stołowi Olimpii-Unii Grudziądz pokonali we własnej hali zajmującą wysokie czwarte miejsce Polonię Bytom 3:2. Jutro o 16:00 Lotto-Zooleszcz Gwiazda Bydgoszcz po ... » więcej 2020-02-01 "Katarzynki" przegrały u siebie ze Ślęzą Wrocław W 16. kolejce Basket Ligi Kobiet, zajmująca w tabeli przedostatnie miejsce Energa Toruń przegrała przed swoją publicznością z faworyzowaną Ślęzą Wrocław 64:81. Pierwszą kwartę torunianki przegrały 15:22, ale w połowie spotkania prowadziły ... » więcej 2020-01-31 Pewna wyjazdowa wygrana toruńskich hokeistów z Naprzodem Janów W meczu 46. kolejki hokejowej Ekstraligi, ósma w tabeli Energa Toruń pokonała w Katowicach najsłabszy zespół rozgrywek - Naprzód Janów 5:1. Po pierwszej tercji torunianie wygrywali 1:0, w drugiej zwyciężyli 2:1 i po 40. minutach meczu pro ... » więcej 2020-01-30 Toruński sąd nie wstrzyma emisji filmu „Pan T." z Pawłem Wilczakiem w główniej roli Jak ustaliło Radio PiK, sprawa została przekazana do sądu w Warszawie. A skierowany wniosek dotyczył naruszenia praw autorskich związanych z twórczością Leopolda Tyrmanda. » więcej 2020-01-30 Konkurs w CKK Jordanki ponownie pod lupą prokuratury Toruńska prokuratura ponownie przyjrzy się konkursowi na stanowisko kierownicze w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki - ustaliło Polskie Radio PiK. » więcej 2020-01-29 11. porażka toruńskich koszykarzy w Lidze Mistrzów W 13. kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów, koszykarze Polskiego Cukru Toruń przegrali w Ankarze z zespołem Turk Telekom 87:100. To już jedenasty przegrany mecz 'Twardych Pierników' w fazie grupowej tych prestiżowych rozgrywek. Torunianie ... » więcej 2020-01-28 Centrum Wiedzy i Rozrywki we Włocławku coraz bliżej. Wzorem Toruń Władze miasta planują przeznaczyć na ten lokalizację Centrum Wiedzy i Rozrywki niedawno zakupione nieruchomości w Śródmieściu: budynek po Banku Gdańskim przy ul. Żabiej oraz najstarszą żydowską kamienicę w mieście przy skrzyżowaniu Żabiej ... » więcej 2020-01-28 Naukowcy z UMK, UKW i UTP w komitetach naukowych Polskiej Akademii Nauk Bydgoscy i toruńscy naukowcy członkami nowo wybranych komitetów Polskiej Akademii Nauk. W 77 zespołach naukowych PAN na kadencję 2020-2023 znalazło się 65 uczonych z uczelni naszego regionu - 50 z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu ... » więcej