Czwartek, 01 października 2020 r.   Imieniny: Danuty, Remigiusza, Teresy
Polskie Radio PiK » Patronaty
Ogłoszenie własne nadawcy

WYDARZENIA


Detektyw w muzeum

DETEKTYWWMUZEUM fiolet
DETEKTYWWMUZEUM fiolet
Teatr Kameralny nie zwalnia tempa i już tydzień po pierwszym interaktywnym spektaklu w ramach cyklu „Detektyw w muzeum” zachęca do udziału w kolejnej odsłonie projektu.

3 października o 11:00 odbędzie się drugie spotkanie z teatrem i muzeum. Tym razem Teatr Kameralny zaprasza do Muzeum Wodociągów, a dokładnie do Wieży Ciśnień mieszczącej się przy ulicy Filareckiej 1. Autorem scenariusza wydarzenia jest Grzegorz Kasdepke. Wykreowana przez niego postać Detektywa Pozytywki będzie się pojawiała na muzealnych korytarzach, wspierając młodych entuzjastów zagadek, wskazując ślady, dzieląc się posiadanym doświadczeniem.

Enea Operator Międzyszkolna Liga Szachowa

Zapraszamy na pierwszy turniej szachowy kolejnej edycji Enea Operator Międzyszkolnej Ligi Szachowej rok szkolny 2020/2021. Turniej obędzie się 19 września w Fundacji CKK Wiatrak przy ul. Bołtucia 7 w Bydgoszczy o godzinie 10.00

Śladem bydgoskich legend

Przenieś się do świata bydgoskich legend i wygraj atrakcyjne NAGRODY!

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. dr. Witolda Bełzy w Bydgoszczy zapraszam do udziału w trzech odsłonach konkursowych wirtualnej gry miejskiej „Śladem bydgoskich legend”. Usiądź wygodnie w fotelu – sam lub zbierz rodzinną drużynę - przygotuj smartfon lub tablet - przyda się, bo to gra w wirtualnym świecie.

Małyssak na świecie

Stowarzyszenie Małyssak ma zaszczyt zaprosić Rodziców na cykl bezpłatnych spotkań internetowych z serii „Małyssak na świecie”.

Małyssak na świecie to spotkania skierowane do rodzin. Celem spotkań jest integracja rodzin, kobiet, mam, zachęcanie ich do dzielenia się swoim doświadczeniem oraz przekazywanie wiedzy z zakresu radzenia sobie z wyzwaniami i problemami związanymi z pojawieniem się na świecie nowego członka rodziny jakim jest dziecko.

Nanofestival #3

Trzecia edycja toruńskiego Nanofestivalu rozpocznie się 1.09.2020. Tematem, wokół którego oscylować będą poszczególne wydarzenia to antropocen, który ma stanowić przyczynek do dyskusji i komunikacji za pomocą literatury i sztuki, stąd główny nacisk kładzie się na twórcze do niego podejście. Wydarzenia festiwalowe, prezentowane w regularnych 2-3 dniowych odstępach będzie można śledzić na stronie internetowej, kanale YouTube i Facebooku.