Polskie Radio PiK
z 1 października 2022 roku

0:00 Strefa Dobrego Nastroju Nocą
Krzysztof Wilczyński
Autor: Krzysztof Wilczyński

To program, który towarzyszy tym którzy nie chcą, bądź po prostu nie mogą zmrużyć oka po północy. Codziennie przez dwie godziny możecie liczyć na starannie wyselekcjonowaną muzykę przeróżnych gatunków, nie zabraknie najnowszych przebojów, ale też megahitów sprzed lat. Strefa DOBREGO Nastroju NOCĄ to audycja, którą współtworzycie, bo każdej nocy z listy muzycznych propozycji nadesłanych pod sdn@radiopik.pl wybieram co najmniej kilka piosenek. W cyklu „Historia Muzyką Pisana” pojawią się ważne daty i wydarzenia ze świata muzyki, opowiem też o tym jak powstawały wielkie polskie i światowe przeboje. Oprócz znakomitej muzyki znajdziecie tu również ciekawe informacje ze świata kultury, sztuki, a nawet sportu.

2:00 Nuty i minuty
Dariusz Gross
Autor: Dariusz Gross

od wtorku do soboty: 5:40 kolejny odcinek powieści.

6:00 Raz na ludowo
Autor: Andrzej Krystek

Kujawy i Pomorze to region wyjątkowo bogaty etnograficznie. Andrzej Krystek prezentuje sztukę twórców ludowych, zespołów folklorystycznych. Są też relacje z imprez, festiwali, przeglądów folkowych i jarmarków sztuki ludowej.

7:00 Bywaj zdrów!
8:00 wiadomości + serwis sportowy
8:06 Piosenki na życzenie
10:00 Wsłuchaj się w region
Dariusz Gross
Autor: Dariusz Gross

Światowy Dzień Turystyki przypadający 27.09 już za nami, no i kończy się sezon turystyczny na Pomorzu i Kujawach..W programie zaproponujemy spędzenie pierwszego październikowego weekendu na zwiedzaniu Kujawsko-Pomorskich Konstelacji Dobrych Miejsc. Będziemy spacerować, zwiedzać i odkrywać . Zaprosimy jeszcze raz na Kujawy, w Dolinę Dolnej Wisły, na Pałuki ,do Bydgoszczy, Koronowa, do Brodnicy i Chełmna.. W cyklu ''Lubię tu być'' wybierzemy się też na grzyby do Tucholskiego Parku Krajobrazowego,a podróżując militarnymi szlakami województwa zatrzymamy się w gminie Sicienko.

12:00 Raz na zielono
13:00 Radio dzieciom
Magda Jasińska
Autor: Magda Jasińska

Dzieci od 4 do 10 lat znajdą w programie zagadki dla siebie, dorośli będą walczyć o możliwość udziału w audycji swoich dzieci, z przedszkolakami i uczniami szkół dyskutujemy o nurtujących ich sprawach. A także: rekomendacje filmów, spektakli, przedstawień i koncertów adresowanych do dzieci, lista przebojów dziecięcych.

14:00 Rodzinny PiKnik
16:30 W Cichej Dolinie

Wielopokoleniowa rodzina Malinowskich, mieszkająca w Cichej Dolinie - małej miejscowości niedaleko Bydgoszczy - to bohaterowie pierwszej radionoweli nagrywanej w Polskim Radiu PiK. Autorem słuchowiska „W Cichej Dolinie” jest Jarosław Jakubowski. Realizuje: Marek Rzepa.

17:00 Muzyka i sport
Małgorzata Burchardt
Autor: Małgorzata Burchardt

Relacje z imprez o charakterze krajowym oraz międzynarodowym z udziałem sportowców i drużyn z regionu.

20:00 Lista Przebojów
22:00 Radio Beat
Tomasz Kaźmierski
Autor: Tomasz Kaźmierski

W audycji m.in. elektroniczne reminiscencje: przypomnimy nagrania takich projektów jak Propellerheads, czy Bentley Rhythm Ace - ich ikoniczne płyty powstały jeszcze w 20 wieku! Poza tym amerykański projekt Telefon Tel Aviv - czyli, elektronicznie i lirycznie. Nie zabraknie, jak zwykle, chilloutowego finiszu.

0:00 Nuty i minuty
Dariusz Gross
Autor: Dariusz Gross

audycja muzyczna

03:39
Igo - Helena